Oferta

Catering

Catering

Nietuzinkowe i wyrafinowane połączenia smakowe

Szafarnia 10 to gwarancja profesjonalizmu. Z naszą pomocą Państwa przyjęcie okaże się niezwykle udanym wydarzeniem, a ponadto poczujecie się Państwo jak gość na własnym przyjęciu.

Przygotujemy ze starannością ofertę cateringową, dostosowaną do każdego kto ceni sobie czas, kompleksową obsługę oraz elegancką oprawę. Dostosujemy się do indywidualnych potrzeb klientów organizujących przyjęcia, a w szczególności uroczystości firmowe, spotkania branżowe i przyjęcia okolicznościowe. Z największą starannością zadbamy o każdy element spotkania realizowanego w przestronnym wnętrzu naszej restauracji, jak i poza nią.

Oprócz klasycznych usług cateringowych, zachęcamy też do skorzystania z niepowtarzalnej okazji jaką jest Live Cooking w wykonaniu Szefa Kuchni Grzegorza Labudy. Catering wegetariański, śródziemnomorski, francuski czy z elementami kuchni staropolskiej, zapewni niezapomniane doznania smakowe.

Zatem jeśli organizujecie Państwo konferencję, eleganckie spotkanie firmowe lub planujecie przyjęcie komunijne dla dziecka, chrzciny czy przyjęcie rodzinne - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą cateringową.

Kontakt: restauracja@szafarnia10.pl

Szafarnia 10
ul. Szafarnia 10, Gdańsk 80-755
Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz
58 600 85 00 / 58 733 60 02
Quandoo